Reklamné tričká na potlač

Predstavujeme najobľúbenejšie tričká určené na potlač. Naše tričká s vlastnou potlačou vám ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. Pokiaľ v našej ponuke nenájdete svoju obľúbenú značku, alebo napríklad hľadáte reklamné tričká s dlhým rukávom, zavolajte nám, alebo napíšte. Zaistíme pre vás všetok dostupný sortiment na potlač tričiek a iného reklamného textilu.

Ceny bez DPH pri odbere 100 ks. Ceny upresníme na základe dopytu. Ceny bez DPHMateriálové zloženie a farby reklamných tričiek

Reklamné tričká sa vyrábajú zo 100% bavlny, alebo bavlny s prímesou. Tričká z organickej bavlny (BIO bavlny) sa pohybujú vo vyšších cenových reláciách. Športové tričká sú vyhotovené zo 100% polyesteru, a ich potlač je obmedzená len na priame farby. Výrobcovia ponúkajú reklamné tričká väčšinou v rozsahu od 6 až do 20 farieb, ale sú aj dodávatelia, ktorí majú širšiu škálu. Najviac farieb majú väčšinou tričká najbežnejšej gramáže 150 - 160g/m2, napríklad JHK 150 g/m2 unisex má v ponuke 52 farieb. Gildan Softstyle 150 g/m2 unisex sa vyrába až v 55 farbách. Výnimkou pri vyšších gramážach je Gildan Ultra 205 g/m2 unisex ten má až 55 farieb. Dámske tričká majú v ponuke farebnosti väčšie obmedzenie, niekedy býva menší rozsah farieb aj pri detských tričkách.