Vaky na chrbát s vlastnou potlačou presne podľa vašich predlôh

Vašu zákazku vybavíte rýchlo a pohodlne online – od dopytu tašiek až po schválenie korektúr. Batohy s potlačou dopravíme v poriadku, v dohodnutom termíne, na miesto určenia po celej Slovenskej republike. Nechajte si vytvoriť vlastnú potlač na chrbtové vaky a pridajte sa k našim spokojným zákazníkom.
zadove vaky s potiskem

Obľúbené reklamné produkty

Batohy na chrbát s potlačou sú obľúbeným produktom hlavne pre ich široké možnosti využitia, sú vhodné na každodenné nosenie do mesta alebo do školy, do prírody na šport. Vďaka tomu sú nielen praktickým pomocníkom pre svojich majiteľov, ale aj perfektným reklamným nosičom pre zákazníka, ktorý si potlač vakov objedná.

Ako si vybrať chrbtový vak na potlač?

V našej ponuke nájdete chrbtové vaky rôznych tvarov, veľkostí, farieb aj materiálov. Najčastejšie tlačíme na bavlnené vaky, ktoré sú príjemné na nosenie a majú väčšie možnosti potlače. Vaky na chrbát z bavlny sa štandardne vyrábajú v gramáži 140 gsm, kvalitnejšie vaky až s gramážou 340 gsm.

Potlač chrbtových vakov sieťotllačou

Na plátené vaky dokážeme reprodukovať sieťotllačou aj náročné grafické predlohy a plnofarebné rastrové tlače. Potlač sieťotllačou je zárukou odolnosti a trvanlivosti, naše chrbtové batohy s potlačou s potlačou vydržia aj časté nosenie a pranie. Nezanedbateľná je aj výborná cenová hladina potlače sieťotllačou.

Ukážky potlače batohov

Bližšie informácie k potlači vakov

Potisk plátěných tašek a vaků z jedné přípravy

Potlač vakov na chrbát a tašiek z jednej prípravy

Chcete tlačiť rovnaký motív súčasne na tašky aj chrbtové vaky? Môžeme ich pre vás potlačiť z jednej tlačovej prípravy, bez väčšieho navýšenia nákladov.
Jak připravit podklady pro tisk vaků

Ako pripraviť podklady na potlač vakov

Na realizáciu potlače vakov potrebujeme správne parametre predlôh, zadanie veľkostí motívov a výber farieb na potlač. Ako pripraviť údaje na potlač.
Maximálna veľkosť tlače na chrbtové vaky

Maximálna veľkosť tlače na chrbtové vaky

Najčastejšie používaný rozmer chrbtových vakov je 38 x 48 cm. Max. rozmery tlače na tieto vaky môžu byť: šírka 27 a výška 32 cm.
Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlite nezáväzný dopyt

Pokiaľ si nie ste s niečím istí, doladíme to spoluVložiť dopyt

Látkové batohy s potlačou

Značkové batohy na chrbát sú zo 100 % bavlny, väčšinou veľkosti 37×46 cm. Vyberte si buď klasický bavlnený vak, alebo siahnite po prémiovom spracovaní s vyššou gramážou a silnejšími šnúrami. Prehliadnite si sortiment
Látkové vaky na záda s potiskem

Zákazkové bavlnené batohy

Výroba batohov na zákazku umožňuje prispôsobiť materiál aj veľkosť presne vašim požiadavkám. Potlač vakov sa dá realizovať až do krajov (na spad).
Zákazkové bavlnené vaky

Látkové vrecká

Bavlnené vrecká sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, takže ponúkajú rozmanité využitie. Opatrené logom a názvom produktu môžu slúžiť napríklad ako obaly rôznych výrobkov. Vyberte si veľkosť vrecka.
Látkové vrecká