Vaky na chrbát s vlastnou potlačou presne podľa vašich predlôh

Vašu zákazku vybavíte rýchlo a pohodlne online – od dopytu tašiek až po schválenie korektúr. Potlačené chrbtové vaky alebo látkové tašky s potlačou dopravíme v poriadku, v dohodnutom termíne, na miesto určenia po celej Slovenskej republike.

Nechajte si vytvoriť vlastnú potlač na chrbtové vaky a pridajte sa k našim spokojným zákazníkom.

zadove vaky s potiskem

Obľúbené reklamné produkty

Vaky na chrbát s potlačou sú obľúbeným reklamným textilom hlavne pre ich široké možnosti využitia. Sú vhodné na každodenné nosenie do školy, do prírody, na šport. Vďaka tomu sú nielen praktickým pomocníkom pre svojich majiteľov, ale aj perfektným reklamným nosičom pre zákazníka, ktorý si potlač vakov objedná.

Ako si vybrať chrbtový vak na potlač?

V našej ponuke nájdete chrbtové vaky rôznych tvarov, veľkostí, farieb aj materiálov. Najčastejšie tlačíme na bavlnené vaky, ktoré sú príjemné na nosenie a majú väčšie možnosti potlače. Chrbtové vaky na potlač sa štandardne vyrábajú v gramáži 140 gsm, kvalitnejšie vaky až s gramážou 340 gsm.

Potlač chrbtových vakov sieťotlačou

Na plátené vaky dokážeme reprodukovať sieťotlačou aj náročné grafické predlohy a plnofarebné rastrové tlače, ktoré radi ozvláštnime sieťotlačovými efektmi. Potlač sieťotlačou je zárukou odolnosti a trvanlivosti, naše vaky s potlačou vydržia aj časté nosenie a pranie. Nezanedbateľná je aj výborná cena potlače sieťotlačou.

Ukážky potlače chrbtových vakov

Bližšie informácie k potlači vakov

Potisk plátěných tašek a vaků z jedné přípravy

Potlač vakov na chrbát a tašiek z jednej prípravy

Chcete tlačiť rovnaký motív súčasne na tašky aj chrbtové vaky? Môžeme ich pre vás potlačiť z jednej tlačovej prípravy, bez väčšieho navýšenia nákladov.

Jak připravit podklady pro tisk vaků

Ako pripraviť podklady na potlač vakov

Na realizáciu potlače vakov potrebujeme správne parametre predlôh, zadanie veľkostí motívov a výber farieb na potlač. Ako pripraviť údaje na potlač.

Maximálna veľkosť tlače na chrbtové vaky

Maximálna veľkosť tlače na chrbtové vaky

Najčastejšie používaný rozmer chrbtových vakov je 38 x 48 cm. Max. rozmery tlače na tieto vaky môžu byť: šírka 27 a výška 32 cm.

Nezávazná poptávka

Pošlite nezáväzný dopyt

Pokiaľ si nie ste s niečím istí, doladíme to spoluVložiť dopyt

Látkové vaky na chrbát s potlačou

Značkové vaky na chrbát sú zo 100 % bavlny, väčšinou veľkosti 37×46 cm. Vyberte si buď klasický bavlnený vak, alebo siahnite po prémiovom spracovaní s vyššou gramážou a silnejšími šnúrami. Prehliadnite si sortiment

Látkové vaky na záda s potiskem

Zákazkové bavlnené vaky

Výroba vakov na zákazku umožňuje prispôsobiť materiál aj veľkosť presne vašim požiadavkám. Potlač vakov sa dá realizovať až do krajov (na spad). Radi zaistíme aj potlač vášho vlastného textilu.

Zákazkové bavlnené vaky

Látkové vrecká

Bavlnené vrecká sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, takže ponúkajú rozmanité využitie. Opatrené logom a názvom produktu môžu slúžiť napríklad ako obaly rôznych výrobkov. Vyberte si veľkosť vrecka.

Látkové vrecká