Potlač tričiek sieťotlačou

Obliekame vaše nápady

Pri potlači na tričká používame discharge farby, ktoré umožňujú odfarbenie látky v mieste tlače. Výsledkom je dokonalé spojenie tlačovej farby a textilného vlákna. Farby sú žiarivé, tlač na tričká si zachováva jemnosť a priedušnosť.

Sítotisk umožňuje reprodukovat i plnobarevné rastrové motivy. Předlohy připravujeme pro tisk separací do přímých Pantone barev. Oproti režimu CMYK je tisk přímými barvami výraznější, má větší brilanci a kontrast.

Prednosťou sieťotlače oproti digitálnej tlači je prívetivejšia cena už od menších nákladov. Pri vyšších nákladoch (stovky a tisíce kusov) je cena za potlač tričiek sieťotlačou bezkonkurenčná. Presvedčte sa sami.

Poradíme vám s výberom textilu, odporučíme textil s vyváženým pomerom kvality a ceny. Pokiaľ nemáte skúsenosti so spracovaním motívu, pomôžeme vám s prípravou dát pre tlač. Kvalitný výsledok tlače je našou vizitkou.

Vyberte si z našej ponuky tričiek

Ponúkame všetok sortiment popredných výrobcov reklamného textilu

JHK TSRA 150
150 g/m2
vrátane jednofarebnej potlače

3,45 €Cena bez DPH pri odbere 100 ks

Zobraziť

Gildan Softstyle
141/150 g/m2
vrátane jednofarebnej potlače

3,48 €Cena bez DPH pri odbere 100 ks

Zobraziť

B&C E150
145 g/m2
vrátane jednofarebnej potlače

3,72 €Cena bez DPH pri odbere 100 ks

Zobraziť

Ukážky realizácií - tlač sieťotlačou

Tlačíme sieťotlačou od 30 kusov po desaťtisícové náklady
Tlačíme digitálnym transferom kusovej zákazky

Zoologická záhrada hl. mesta Prahy Pri výbere firmy pre tlač nášho dizajnového textilu bolo zásadné verné prevedenie grafického návrhu do tlačovej podoby. Podmienkou bola tlač sieťotlačou, priedušnosť tlače a samozrejme priaznivé ceny. Color Factory naše zadanie vždy plne rešpektuje. Jana Krulišová

Kontaktujte nás a opýtajte sa na všetko, čo vás zaujíma

Výber textilu a priebeh zákazky 608 349 554, 731 525 929
Príprava údajov na tlač 608 024 307
Technická podpora 608 733 589

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlite nezáväzný dopyt

Pokiaľ si nie ste s niečím istí, doladíme to spoluVložiť dopyt

Ako pripraviť dáta pre tlač tričiek sieťotlačou

Predlohy pre tlač môžete dodať vo vektoroch, spracujeme formáty cdr, ai, eps, pdf. Optimálne rozlíšenie pre bitmapy je približne 300 dpi pri veľkosti 1:1. Spracujeme formáty psd, pdf, eps, tif. Pri motívoch určených na separáciu a na farebný textil je potrebné dodať predlohu na priehľadnom pozadí bez farby textilu. Podrobnejšie údaje nájdete na našom webe. Prezrite si možnosti.

Náročné tisky na trička za příznivou cenu

Veľkosť a umiestenie motívov na tričká

Na tričká štandardne tlačíme do veľkosti 38 × 48 cm, pokiaľ to dovolí veľkosť textilu. Najväčší tlačový formát je 50 × 70 cm, to sa týka skôr prírezov na tričko pre výrobcov módy a voľnočasového oblečenia Voliteľné je umiestnenie motívov na tričkách. Pokiaľ zvolíte tlač na bok trička, tá je možná iba pri bezšvovom textile, to sa týka časti pánskych a unisexových tričiek.

Veľkosť a umiestenie motívov na tričká

Vyberte si pozíciu tlače na tričkách

Predok:

1. na srdce, 2. na prsia, 3. dolní lem

Chrbát:

4. za krk, 5. na lopatky, 6. na dolný lem

Rukáv:

9. na pravý rukáv, 10. na ľavý rukáv

Bok:

7. na pravý bok, 8. na ľavý bok

Každá z pozícií sa počíta ako samostatná tlač.

Vyberte pozici tisku na tričkách
Tričká s potlačou vlastnej etikety

Ako jednoducho vytvoriť kolekciu tričiek pod vlastnou značkou?

Na tričku môžeme odstrániť etiketu výrobcu a nahradiť ju vašou vlastnou tlačenou etiketou s logom, označením veľkosti, gramáže a inštrukciami na pranie. Niektorí výrobcovia ponúkajú tričká bez etikiet, alebo s ľahko odtrhnuteľnou etiketou (tyvek). Pomôžeme Vám vybrať najvhodnejšie produkty a vyrobiť vlastné tričká podľa vašich predstáv.

Potisk trik fosforeskujícími barvami

Potlač tričiek fosforeskujúcimi farbami

Máte vymyslený originálny dizajn pre vlastné tričká a chcete ho dotiahnuť k dokonalosti? Vsaďte na špeciálne tlačové efekty. Obľúbený je napríklad lak s dosvitovým efektom, ktorý si ukladá svetlo a potom je dlhodobo viditeľný v tme. Objavte ďalšie efekty.

Balenie potlačených tričiek

Balenie potlačených tričiek

Výroba textilu na zákazku môže byť rozšírená o ďalšie požiadavky, napríklad balenie tričiek po kusoch do vreciek, prípadne označenie papierovými samolepkami.