Potlač tričiek tvorí hlavnú časť nášho výrobného programu

Tlač na tričká realizujeme sieťotlačou, ktorá zaručuje dlhodobú trvanlivosť potlače a stálosť farieb. Naviac umožňuje aj neštandardné umiestnenie tlače a doplnenie potlače tričiek špeciálnymi efektami.

Vašu zákazku vybavíte rýchlo a pohodlne online – od dopytu tričiek s vlastnou potlačou až po schválenie korektúr. Tričká s potlačou na zákazku si u nás objednávajú firmy, spolky, reklamné agentúry a ďalšie inštitúcie aj súkromné osoby z celej Slovenkej republiky.

Nechajte si vytvoriť vlastnú potlač na tričko a pridajte sa k našim spokojným zákazníkom.

potisk tricek
Colorfactory

Zaručujeme trvanlivosť potlače

Potlač tričiek sieťotllačou zaručuje vysokú trvanlivosť aj pri častom praní a nosení, farby sa nespierajú a nestrácajú sýtosť.

Colorfactory

Jemné a priedušné potlače na tričká

Pri potlači používame discharge farby, ktoré umožňujú odfarbenie látky v mieste tlače. Výsledkom je dokonalé spojenie tlačovej farby a textilného vlákna. Farby sú jasné a žiarivé, tlač na tričká si zachováva jemnosť a priedušnosť.

Colorfactory

Realizujeme aj náročné potlače

Potlač tričiek sieťotlačou umožňuje reprodukovať aj plnofarebné rastrové fotografie a náročné grafické predlohy.

Colorfactory

Tlačíme na tričká aj veľké formáty

Na tričká štandardne tlačíme do veľkosti 38 × 48 cm, Pokiaľ to dovolí veľkosť textilu. Najväčší tlačový formát je 50 × 70 cm, to sa týka skôr prírezov na tričko pre výrobcov módy a voľnočasového oblečenia.

Colorfactory

Potlač tričiek zaistíme lacno

Výhodou sieťotlače oproti digitálnej tlači je prívetivejšia cena. Pri vyšších nákladov (stovky a tisíce kusov) ide o technológiu, ktorá zaručí bezkonkurenčne najlacnejšiu potlač tričiek.

Colorfactory

Možnosti výberu reklamných tričiek

Ponúkame rozsiahly sortiment reklamných tričiek od popredných výrobcov. Pokiaľ nenájdete tričko, ktoré hľadáte, obráťte sa na nás, radi vám poradíme.

Tričká s vlastnou potlačou - ukážky

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlite nezáväzný dopyt

Pokiaľ si nie ste s niečím istí, doladíme to spoluVložiť dopyt

Náročné tlače za priaznivú cenu

Potlač tričiek sieťotlačou umožňuje reprodukovať aj plnofarebné predlohy. Podrobnejšie údaje, včítane technológií separácie farieb dosahujúce najlepšie výsledky pri potlači rastrových motívov, nájdete na webe v oddieli technológie potlače. Prezrite si možnosti.

Náročné tisky na trička za příznivou cenu

Veľkosť a umiestenie motívov na tričká

Môžete si zvoliť veľkosť tlače, tá je obmedzená len veľkosťou textilu. Voliteľné je umiestnenie motívov na tričkách. Pokiaľ si zvolíte tlač na bok trička, ten je možný len pri bezošvom textile. To sa týka časti pánskych a unisexových tričiek.

Veľkosť a umiestenie motívov na tričká

Vyberte si pozíciu tlače na tričkách

Predok:

1. na srdce, 2. na prsia, 3. dolní lem

Chrbát:

4. za krk, 5. na lopatky, 6. na dolný lem

Rukáv:

9. na pravý rukáv, 10. na ľavý rukáv

Bok:

7. na pravý bok, 8. na ľavý bok

Každá z pozícií sa počíta ako samostatná tlač.

Pozície tlače

Vyberte pozici tisku na tričkách
Tričká s potlačou vlastnej etikety

Ako jednoducho vytvoriť kolekciu tričiek pod vlastnou značkou?

Tričká s potlačou vlastnej etikety

Na tričku môžeme odstrániť etiketu výrobcu a nahradiť ju vašou vlastnou tlačenou etiketou s logom, označením veľkosti, gramáže a inštrukciami na pranie. Niektorí výrobcovia ponúkajú tričká bez etikiet, alebo s ľahko odtrhnuteľnou etiketou (tyvek). Pomôžeme Vám vybrať najvhodnejšie produkty a vyrobiť vlastné tričká podľa vašich predstáv.

Potisk trik fosforeskujícími barvami

Potlač tričiek fosforeskujúcimi farbami

Máte vymyslený originálny dizajn pre vlastné tričká a chcete ho dotiahnuť k dokonalosti? Vsaďte na špeciálne tlačové efekty. Obľúbený je napríklad lak s dosvitovým efektom, ktorý si ukladá svetlo a potom je dlhodobo viditeľný v tme. Objavte ďalšie efekty.

Balenie potlačených tričiek

Balenie potlačených tričiek

Výroba textilu na zákazku môže byť rozšírená o ďalšie požiadavky, napríklad balenie tričiek po kusoch do vreciek, prípadne označenie papierovými samolepkami.

Transferová digitálna potlač tričiek

Vysoko trvanlivá tlač tričiek technológiou DTF, vhodná pre kusovú, alebo malonákladovú tlač. Umožňuje realizáciu aj plnofarebných rastrových motívov vo vysokej kvalite. Podrobnejšie údaje.

Transferový digitální potisk triček