Firemné tričká, pracovné odevy a
ďalší textil s vašou
potlačou

K našim najčastejším realizáciám patrí potlač firemných tričiek a polokošiel, ale ponúkame a potlačujeme aj ďalší sortiment firemného textilu. Zaoberáme sa aj potlačou pracovných a ochranných odevov naprieč rôznymi odbormi.

firemni textil
Potisk firemního textilu

Potlač firemného textilu

Ponúkame firemné oblečenie s pohodlným a elegantným strihom, ktoré zamestnanci radi nosia. Potlač tričiek, košieľ, polokošíl, blúzok a ďalších firemných odevov patrí medzi dobré investície. Tieto výrobky posilňujú pocit príslušnosti pracovníkov k firme a vytvárajú jej dobrý imidž, naviac tvoria podstatnú zložku reklamy firmy. Vyberte si z nášho širokého sortimentu reklamných tričiek na potlač.

Reklamný textil s potlačou je tiež skvelou pozornosťou pre vašich obchodných partnerov.

Potlač pracovných odevov

Potlačujeme pracovné komplety a kombinézy, nohavice s náprsenkou, montérkové blúzy, klasické montérky, vesty, tričká, zástery, sukne, pracovné plášte a ďalšie pracovné a ochranné odevy. Na potlač používame vodové farby, ktoré majú matný hodvábny vzhľad, sú jemné, ale hlavne veľmi odolné, môžete ich prať na vyvárku a potlači to nijako neublíži. To sa týka napríklad textilu pre gastronómiu. Potlač môžeme doplniť o ďalšie efekty, technológie a strojné vyšívanie.

Potisk pracovních oděvů
Široká ponuka firemného textilu a pracovných odevov

Široká ponuka firemného textilu a pracovných odevov

Ponúkame široký sortiment profesných odevov. V sortimente máme aj špeciálne pracovné tričká, ktoré vydržia väčšiu záťaž a môžu sa prať na 60° C. Na pracovné tričká sa spravidla používa väčšia gramáž zo 100% česanej bavlny, tričká majú dvojité prešitie na zvýšenie pevnosti. Pre gastronómiu ponúkame košele, barmanské blúzky, zástery a ďalší sortiment. Textil pre gastronómiu sa často vyrába zo zmesových materiálov, ktoré majú vysokú odolnosť voči opotrebeniu a môžu byť vystavené častému praniu.

Ponúkame široký sortiment oblečenia na potlač – polokošele, dámske i pánske tričká alebo mikiny.

Výstražné reflexné vesty a odevy

Sieťotlač umožňuje potlačiť aj reflexné vesty, reflexné šatky a ďalšie bezpečnostné odevy. Všetky ponúkané reflexné vesty sú certifikované pre EU. Výstražné vesty sa používajú pri zníženej viditeľnosti ako veľmi účinný bezpečnostný prvok. Sú vhodné pre cyklistov aj chodcov v cestnej premávke, sú nepostrádateľné vo výbave automobilistov, uplatnenie nachádzajú pri akciách detí zo škôlok a škôl.

reflexni vesty s vlastnim potiskem
Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlite nezáväzný dopyt

Pokiaľ si nie ste s niečím istí, doladíme to spoluVložiť dopyt