Potlač tašiek tvorí hlavnú časť našej výroby

Vašu zákazku vybavíte rýchlo a pohodlne online – od dopytu tašiek až po schválenie korektúr. Potlačené tašky dopravíme v poriadku, v dohodnutom termíne, na miesto určenia po celej Slovenskej republike.

Nechajte si vytvoriť vlastnú potlač na tašky a pridajte sa k našim spokojným zákazníkom. Radi pre vás tiež vyrobíme vaky na chrbát s potlačou.

potisk tasek

Kvalitné plátené tašky s potlačou

Colorfactory

Obľúbené reklamné produkty

Látkové tašky s potlačou sa radia k najobľúbenejším reklamným predmetom. Sú vyrobené zo 100% bavlny, sú ľahké, ale zároveň dostatočne pevné, aby zvládli každodenné pochôdzky aj ťažké nákupy. Plátené tašky s vlastnou potlačou môžu naviac slúžiť ako zaujímavý firemný darček či originálny obal rôznych výrobkov.

Colorfactory

Ponuka nákupných tašiek na potlač

Na reklamné účely sa najčastejšie používajú látkové nákupné tašky široké 38 cm a vysoké 42 cm. Objednať si môžete nielen značkové tašky, ale aj preverené neznačkové produkty za skvelé ceny.
Výber plátených tašiek na potlač

Colorfactory

Potlač tašiek sieťotlačou

Na plátené tašky dokážeme sieťotlačou reprodukovať aj náročné grafické predlohy a plnofarebné rastrové tlače. Potlač sieťotlačou je zárukou odolnosti a trvanlivosti, naše plátené tašky s potlačou vydržia aj časté nosenie a pranie. Nezanedbateľná je aj výborná cenová hladina potlače sieťotlačou.

Ukážky potlače tašiek

Bližšie informácie o potlači tašiek

Potisk plátěných tašek a vaků z jedné přípravy

Potlač plátených tašiek a vakov z jednej prípravy

Chcete tlačiť rovnaký motív súčasne na tašky aj na chrbtové vaky? Môžeme ich pre vás potlačiť z jednej tlačovej prípravy, bez väčšieho navýšenia nákladov.

Maximálna veľkosť potlače na tašky

Maximálna veľkosť potlače na tašky

Najčastejšie používaný rozmer látkových tašiek je 38 x 42 cm, u vakov 38 × 48 cm. Max. veľkosť tlače na tieto rozmery je š. 27 v. 32 cm.

Výroba zakázkových látkových tašek

Výroba zákazkových látkových tašiek

Potrebujete vyrobiť vlastné tašky, presne podľa vášho návrhu? Zaistíme ich ušitie aj potlač. Potlač na tašky je možné realizovať až do krajov „na spad”.
Zistite o výrobe tašiek viac.

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlite nezáväzný dopyt

Pokiaľ si nie ste s niečím istí, doladíme to spoluVložiť dopyt
Náročné tlače za priaznivú cenu

Náročné tlače za priaznivú cenu

Potlač látkových tašiek sieťotlačou umožňuje reprodukovať aj rastrové plnofarebné motívy. Bližšie údaje o potlači, včítane technológií separácie farieb dosahujúcich najlepšie výsledky pri tlači rastrových motívov na textil, nájdete na našom webe v oddieli technológie tlače.

Široký sortiment látkových tašek

Široký sortiment látkových tašiek

V ponuke textilných tašiek nájdete nielen klasické látkové nákupné tašky, ale aj textilné tašky plážové, cestovné či športové. Nechýbajú ani kozmetické tašky, látkové taštičky na víno, látkové kabely a rôzne vaky na chrbát s potlačou. Napíšte nám a objavte všetky možnosti látkového sortimentu určeného na potlač. Radi vám poradíme s výberom.

Látkové tašky = eko tašky

Látkové tašky = eko tašky

V našom sortimente nechýbajú ani bio tašky s certifikátom GOTS. Zástupcom nielen ekologických, ale aj etických produktov sú Fair Trade tašky. Vsaďte na eko tašky s potlačou.

Ako vybrať látkové tašky na potlač?

Rozmery a gramáže tašiek

Na reklamné účely sa najčastejšie používajú látkové tašky široké 38 cm a vysoké 42 cm, v ponuke však máme aj ďalšie rozmery tašiek. Vyberať si môžete aj z tašiek so širokým dnom, pri ktorých sa dá okrem šírky a výšky voliť aj hĺbka.

Štandardná gramáž látkových nákupných tašiek je približne 140 gsm . Okrem toho si však môžete vyberať aj z gramáží okolo 200 – 350 gsm, ktoré zaručujú vyššiu kvalitu a lepšiu nosnosť nákupnej tašky.

Uchá látkových tašiek

Textilné tašky na potlač ponúkame s krátkymi a s dlhými uchami, ktoré sú vhodné na nosenie v ruke aj cez rameno. Uchá tašiek sú štandardne z rovnakého materiálu ako taška. V našom sortimente však nájdete aj prepracovanejšie plátené tašky s pevnými popruhmi.

Farby látkových tašiek

U našich zákazníkov sú veľmi obľúbené nefarbené naturálne tašky. Zaujímavou variantou sú naturálne tašky s farebnými uchami, ku ktorým možno zladiť farbu tlačeného motívu. Široké uplatnenie majú aj farebné plátené tašky, stačí si len vybrať. Najväčšie možnosti vo výbere farieb ponúkajú pri štandardných reklamných taškách výrobcovia Jassz a Westford Mill.