Výroba tašiek na zákazku ponúka široké možnosti

Pokiaľ vám nevyhovujú štandardné reklamné tašky alebo chrbtové vaky, bude výroba tašiek na zákazku ideálnou voľbou.

Potrebujete, aby vaše tašky perfektne korešpondovali s firemnou identitou, reklamnou kampaňou alebo s typom konanej akcie? Pri zákazkovej výrobe totiž môžete voliť všetko od veľkosti tašky, kombinácie farieb, spracovania úch, lemoviek a doplnkov až po spracovanie bokov. Výroba plátenných tašiek naviac ponúka aj širšie možnosti potlače, hlavne tlač na spad až do bočných švov. Pri zadaní výroby tašiek je treba počítať s dlhšou dobou dodania, so štyrmi až ôsmymi týždňami, podľa množstva a náročnosti zákazky.

zakazkova vyroba textil

Ako môžu tašky na zákazku vyzerať?

Potlač látkových tašiek na zákazku umožňuje mnoho spôsobov spracovania. Prezrite si nektoré jednoduchšie modely, ktoré sú vhodné na reklamné účely. Rozmery a tvar možno prispôsobiť danému použitiu, vyrobíme ako malé plátené tašky pre rôzne akcie, tak aj nákupné tašky, cestovné tašky al veľké plážové alebo športové tašky. Na zákazku vám vyrobíme aj vaky na chrbát s potlačou.

Ako prebieha výroba tašiek na zákazku?

  • Kontaktujte nás s vašou predstavou.
  • Poradíme vám a na základe zadaných parametrov spracujeme cenovú ponuku.
  • Minimálne množstvo pre výrobu reklamných tašiek je 250 ks.

Veľkosť tlače nie je obmedzená

Pri výrobe reklamných tašiek sa robí tlač ešte pred zošívaním dielov, čo umožňuje potlač tašiek po celej ploche, takzvane „na spad“. Je možné potlačiť aj boky tašiek alebo našité vrecká.

Úpravy spodnej hrany a bokov tašiek

Lacnejšie varianty oproti taškám so vsadeným dnom a bokmi.

1 – prešitie spodnej hrany tašky
2 – prešitie spodnej hrany aj bokov tašky

boky zakazkovych tasek

Požadované rozmery predlôh na tlač

Pri dodanom motíve na tlač „na spad” počítajte s presahom kresby 0,5 cm na spodku tašky a do strán. V hornej časti tašky pridajte 3cm. Presný nákres tašky a tlače vám zašleme.

Požadované rozmery predlôh na tlač
Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlite nezáväzný dopyt

Pokiaľ si nie ste s niečím istí, doladíme to spoluVložiť dopyt

Zákazková výroba a potlač reklamných predmetov z bavlny

V našej ponuke nechýba ani potlač textilu na zákazku podľa požiadaviek zákazníka. Spolupracujeme s radom firiem, ktoré sa zaoberajú textilnou výrobou, a vďaka tomu vám môžeme ponúknuť skutočne komplexné riešenie. Máme skúsenosti s realizáciou cestovných vankúšikov, utierok, textilných obrúskov, textilných hračiek, darčekových plátených vrecúšok, tlačíme látkové obaly na darčekové predmety, látkové tašky na fľaše, kuchynské chňapky, zástery, viacúčelové šatky a ďalšie špecifické textilné výrobky.

Ukážky zákazkovej textilnej výroby