Potlač textilu osvedčenou technológiou sieťotlače

Potlač textilu osvedčenou technológiou sieťotlače

Naše skúsenosti, starostlivý prístup ku každej zákazke a špičkové technológie sú zárukou dobrého
výsledku.

Tlačíme na reklamný aj konfekčný textil

Tlačíme aj na textil dodaný zákazníkom. Reagujeme na špecifické požiadavky a prispôsobíme výrobné postupy vašej zákazke. Tlačíme sieťotlačou do veľkosti formátu 51 x 53 cm na automate, 55 x 75 cm na ručných karuseloch. Máme bohaté skúsenosti s potlačou prírezov pre odevnú výrobu, vieme pružne reagovať na potreby výrobcov. Sme zvyknutí plniť vysoko náročné požiadavky, napríklad potlač látky, ktorá je citlivá na vyššie teploty pri vytvrdzovaní farieb, alebo potlač látok, ktoré sú veľmi jemné a vyžadujú starostlivý prístup pri spracovaní.

Pri špecifických materiáloch vyžadujeme vzorku textilu na skúšky tlače Sieťotlač umožňuje

Tiskneme na reklamní i konfekční textil
Tiskneme na reklamní i konfekční textil
Tiskneme na reklamní i konfekční textil

Kvalita potlače textilu

Na potlač textilu používame plastisolové a vodové farby popredných svetových výrobcov – KFG Italiana, Manoukian ai. Všetky nami používané farby majú veľmi vysokú trvanlivosť a farebnú stálosť. Podrobnejšie údaje nájdete v časti technológia tlače. Garantované postupy potlače textilu: dbáme na technologické postupy pri vytvrdzovaní farieb, výstupná kontrola je pre nás samozrejmosťou, priebežne vykonávame skúšky – pranie.
Kvalita potisku textilu na prvním místě
Kvalita potisku textilu na prvním místě

Sieťotlač umožňuje aplikovať na textil rad efektov

Online kalkulace tisku

Online kalkulácia potlače

Porovnajte naše ceny potlače s konkurenciou

Spočítajte si orientačnú cenu potlače. Dopyt môžete zadať už aj s reálnou predstavou o finančnej náročnosti vašej zákazky. Na základe dopytu Vám zašleme presnú kalkuláciu.

Neponúkame len lacnú potlač, ale predovšetkým podporu v príprave na potlač. Dôraz kladieme na starostlivosť o zákazníka a kvalitu služieb. Podľa požiadavky pripravíme ponuku značiek textilu a ich cenu, rôzne varianty počtu, rôzne možnosti tlače. Môžeme Vám pomôcť s výberom optimálneho riešenia Vašej zákazky, ponúkame pomoc pri príprave predlôh na potlač. Špecifické požiadavky na potlač, alebo nejasnosti v zadaní s Vami vždy konzultujeme.

Vlastné označenie textilu

K zákazkovému textilu môže byť prišitá vlastná etiketa. Etiketa môže byť tlačená sublimáciou, termotačou alebo tkaná.

 

Pokiaľ si želáte, môžete vymeniť etiketu výrobcu a nahradiť ju vlastnou tlačenou etiketou s logom, označením veľkosti, gramáže a inštrukciami pre pranie.
Vlastní označní textilu
Vlastní označní textilu
Vlastní označní textilu

Vzorovanie potlače textilu

Pri náročných zákazkách alebo veľkých nákladoch môžeme podľa Vašich požiadaviek vykonávať vzorovanie – tlač len po jednom kuse na odsúhlasenie pred ďalšou tlačou. Na cenových podmienkach sa s Vami dohodneme individuálne.

Balenie potlačeného textilu

Ak si želáte, je možné potlačený textil zabaliť po kusoch do vreciek a označiť samolepkami s označením veľkosti, gramáže a inštrukciami na pranie.
Potisk textilu a triček - ColorFactory s.r.o.