Menu
Potrebujete poradiť:
Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem. (+420) 608 349 554 sme online (po-pá 8:00 - 16:30)
   Český jazyk
Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem. (+420) 608 349 554
 
priedušná tlač discharge do odfarbeného vlákna
plnofarebná rastrová tlač sieťotlačou
najlepšie ceny už od malých množstiev
sieťotlač správna voľba pre potlač textilu
Potlač textilu sieťotlačou

Potlač textilu sieťotlačou

Špičkové technológie za skvelé ceny

Potlač textilu technológiou sieťotlače dokáže reprodukovať aj plnofarebné rastrové fotografie a náročné grafické predlohy, takže umožňuje potlač látky takmer akýmkoľvek motívom v skutočne vysokej kvalite. Zároveň je tiež zárukou trvanlivosti, kvalitné sieťotlačové farby sa nespierajú a nestrácajú svoju sýtosť, a to ani pri častom nosení a praní. Z dôvodu jemnosti potlače uprednostňujeme discharge farby, ktoré umožňujú odfarbenie látky v mieste tlače a dokonalé spojenie textilného vlákna a farby. Výsledkom sú priedušné motívy s jasnými žiarivými farbami. V neposlednom rade je výhodou potlače na textil sieťotlačou aj cena. Pri vyšších množstvách (stovky a tisíce kusov) je cenovo bezkonkurenčná.

Potlač na tričká

Potlač tričiek sieťotlačou je našou špecialitou a tvorí hlavnú časť nášho výrobného programu. Záleží len na Vás, či sa rozhodnete pre malú jednofarebnú tlač, alebo plnofarebnú fotografickú tlač až do veľkosti 50 × 70 cm v závislosti na rozmeroch textilu.

Potlač tašiek a vakov

V ponuke máme široký sortiment bavlnených tašiek a vakov na chrbát určených na potlač. Pokiaľ požadujete originálne riešenie Vašej zákazky, vyrobíme pre Vás bavlnené tašky na mieru, presne podľa Vašich predstáv.

Potlač ostatného textilu

Ponúkame široký sortiment textilu. Môžeme realizovať celú škálu produktov od reklamnej potlače tričiek až po pracovné oblečenie s potlačou. Tlačíme tiež na textil dodaný zákazníkom, vrátane potlače prírezov pre výrobcov módy a predajcov textilu.

Prečo si objednať potlač textilu u nás?

S Color Factory sú náročnejšie potlače cenove dostupné aj pri menších množstvách.
 
Využívame špičkové technológie – ako prví v ČR tlačíme na karuseli You 14/12, od popredného výrobcu ROQ.
 
Denne môžeme vyrobiť až 5 000 ks tlače, takže včas vybavíme aj reklamnú tlač väčších zákaziek.
 
Potlač textilu môžeme realizovať na textil z našej rozsiahlej ponuky, prípadne pre vás vyrobíme reklamné predmety z bavlny priamo na mieru.
 
Ponúkame potlač na oblečenie a textil, ktorý nám dodá zákazník. To je skvelá možnosť napríklad pre výrobcov módy a predajcov textilu.
 
Zákaznícky servis je pre nás kľúčový. Samozrejmosťou je podpora v príprave motívov na tlač a poradenstvo pri výbere textilu a technológie tlače.
 
Zákazníkom sa maximálne venujeme aj po zadaní zákazky. Náhľady ku korektúram spracovávame vo veľmi krátkom čase. E-mailom vás informujeme o priebehu zákazky.
 
Ponúkame nezáväznú on-line kalkuláciu tlače, vďaka ktorej si urobíte predstavu o finančnej náročnosti potlače textilu.

Realizované potlače látok a textilu

Chcete tričká, mikiny alebo iné oblečenie s potlačou pre váš spolok, združenie, alebo skupinu? Potrebujete v presne danom termíne vytlačiť reklamné tašky pre festival, konferenciu, alebo inú akciu? Ste reklamná agentúra a chcete mať istotu, že váš klient dostane kvalitne potlačený textil? Potrebujete potlačiť textilné prírezy pre výrobu konfekcie?

Potisk textilu a triček - ColorFactory s.r.o.