Kvalitná a originálna potlač textilu

Chcete tričká, mikiny alebo iné oblečenie s originálnou potlačou pre váš spolok, združenie, alebo skupinu? Potrebujete v presne danom termíne vytlačiť reklamné tašky na festival, konferenciu, alebo inú akciu? Ste reklamná agentúra a chcete mať istotu, že váš klient dostane kvalitne potlačený textil?

Potrebujete potlačiť v najvyššej kvalite textilné prírezy pre výrobu konfekcie? Potom ste na správnom mieste, informujte sa čo všetko môžeme pre vás vyrobiť.

potisk textilu cyklo

Zoznámte sa s možnosťami tlače na textil

Potlač reklamného textilu

Ponúkame kompletný sortiment popredných svetových výrobcov reklamného textilu – firemné tričká, polokošele, mikiny, topy, blúzy a ďalší textil určený na reklamnú potlač.

Viac

Potlač reklamných tričiek

Potlač tričiek sieťotlačou je našou špecialitou a tvorí hlavnú časť nášho výrobného programu. Záleží len na vás, či sa rozhodnete pre malú jednofarebnú tlač, alebo plnofarebnú fotografickú tlač cez celú plochu trička.

Viac

Potlač látkových tašiek

V ponuke máme široký sortiment značkových bavlnených tašiek alebo chrbtových vakov v mnohých farbách. A tiež preverený neznačkový textil za bezkonkurenčné ceny.

Viac

Potlač vlastného textilu

Potlačíme aj vami dodaný textil. Máme bohaté skúsenosti s potlačou textilných prírezov pre odevnú výrobu. Sme pripravení riešiť aj špecifické požiadavky našich zákazníkov na potlač textilu.

Viac

Ukážky potlače textilu

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlite nezáväzný dopyt

Pokiaľ si nie ste s niečím istí, doladíme to spoluVložiť dopyt