Kvalitná a originálna potlač textilu

Chcete tričká, mikiny alebo iné oblečenie s originálnou potlačou pre váš spolok, združenie, alebo skupinu? Potrebujete v presne danom termíne vytlačiť reklamné tašky na festival, konferenciu, alebo inú akciu? Ste reklamná agentúra a chcete mať istotu, že váš klient dostane kvalitne potlačený textil?

Potrebujete potlačiť v najvyššej kvalite textilné prírezy pre výrobu konfekcie? Potom ste na správnom mieste, informujte sa čo všetko môžeme pre vás vyrobiť.

potisk textilu cyklo

Zoznámte sa s možnosťami tlače na textil

Potlač reklamného textilu

Ponúkame kompletný sortiment popredných svetových výrobcov reklamného textilu – firemné tričká, polokošele, mikiny, topy, blúzy a ďalší textil určený na reklamnú potlač.

Viac

Potlač reklamných tričiek

Potlač tričiek sieťotlačou je našou špecialitou a tvorí hlavnú časť nášho výrobného programu. Záleží len na vás, či sa rozhodnete pre malú jednofarebnú tlač, alebo plnofarebnú fotografickú tlač cez celú plochu trička.

Viac

Potlač látkových tašiek

V ponuke máme široký sortiment značkových bavlnených tašiek alebo chrbtových vakov v mnohých farbách. A tiež preverený neznačkový textil za bezkonkurenčné ceny.

Viac

Potlač vlastného textilu

Potlačíme aj vami dodaný textil. Máme bohaté skúsenosti s potlačou textilných prírezov pre odevnú výrobu. Sme pripravení riešiť aj špecifické požiadavky našich zákazníkov na potlač textilu.

Viac

Ukážky potlače textilu

Nezávazná poptávka

Pošlite nezáväzný dopyt

Pokiaľ si nie ste s niečím istí, doladíme to spoluVložiť dopyt