Potlač vlastného textilu

Tlačíme na textil dodávaný zákazníkmi, alebo na dodané rozošité diely určené na výrobu konfekcie.

Spolupracujeme s výrobcami módy, voľnočasového oblečenia a tiež s výrobcami pracovných odevov. Veľmi populárne sú u nás napríklad tričká s potlačou. Pri realizácii potlače textilu ponúkame predovšetkým profesionalitu a spoľahlivosť. Výrobné postupy prispôsobíme aj náročným požiadavkám. Tlačíme napríklad na látky, ktoré sú citlivé na vyššie teploty pri vytvrdzovaní farieb, realizujeme potlač látok, ktoré sú veľmi jemné a vyžadujú starostlivý prístup pri spracovaní.

vlastni textil k potisku

Prečo tlačiť s nami?
Rovnako ako vy si potrpíme na kvalitu.

Colorfactory

Poradíme si aj so špecifickými požiadavkami a vieme pružne reagovať na všetky potreby výrobcov. Prispôsobíme výrobné postupy vašej zákazke.

Colorfactory

Máme bohaté skúsenosti s potlačou prírezov pre odevnú výrobu.

Colorfactory

Sieťotlač je synonymom pre kvalitu, veľmi vysokú trvanlivosť a farebnú stálosť.

Colorfactory

U neštandardných materiálov vyžadujeme vzorka textilu pre skúšky tlače. Máme tak istotu, že všetko dopadne podľa predstáv.

Colorfactory

Dbáme na technologické postupy pri vytvrdzovaní farieb, každá zákazka prejde výstupnou kontrolou a priebežne vykonávame pracie skúšky.

Colorfactory

Môžete sa na nás s dôverou obrátiť, vašu zákazku zrealizujeme v dohovorenom termíne a v najvyššej kvalite. Realizujeme aj potlač reklamného textilu.

Ukážky realizovanej potlače
na vlastný textil

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlite nezáväzný dopyt

Pokiaľ si nie ste s niečím istí, doladíme to spoluVložiť dopyt

Vzorovanie konfekcie

Pri náročných zákazkách a veľkých množstvách môžeme urobiť vzorovanie – tlač jedného kusu na odsúhlasenie pred ďalšou tlačou.

Vzorovanie konfekcie

Sieťotlačové efekty

Načerpajte inšpiráciu a prezrite si sieťotlačové efekty, ktoré môžete využiť nielen pri potlači plátených tašiek alebo reklamných tričiek. Prezrite si všetky možnosti.

Sieťotlačové efekty

Balenie potlačeného textilu

Výroba textilu na zákazku môže byť rozšírená o ďalšie požiadavky, napríklad balenie reklamných tašiek a vakov na chrbát po kusoch do sáčkov, prípadne označenie papierovými samolepkami.

Balenie potlačeného textilu