5 tipov ako využiť sieťotlač pre váš marketing

Určite už ste vo firme vyskúšali všeličo. Cez vizitky po bannery. Online aj offline. Všetko má svoje pre a proti. Prinášame vám niekoľko tipov, ako využiť sieťotlač pre váš marketing a taktiež dôvody prečo sa to oplatí.

Látkové tašky s potlačou

Na reklame je dôležité, aby bola vidieť. Ideálne čo najdlhšie, všade, kde je to možné a mala by sa vždy vyplatiť. Látkové tašky s potlačou si získavajú u ľudí stále väčšiu obľubu. Človek, ktorý ju používa sa chová ekologicky. Látkové tašky navyše majú oveľa väčšiu trvanlivosť a sú skladnejšie. Ako do toho zapadá váš marketing a sieťotlač? Na látkové tašky si totiž môžete nechať potlačiť svoje logo a tašky venovať svojim zamestnancom, obchodným partnerom alebo zákazníkom. Tí všetci budú radi, zadarmo a opakovane vašimi chodiacimi reklamnými nosičmi. Zakaždým, keď pôjdu na nákup. Navyše ich obdarujete a tým si pripíšete plusové body k dobru.

Tričká s potlačou

Tričká s firemným motívom môžete pre zmenu venovať svojim zamestnancom. Dodávateľom a zákazníkom tiež. Samozrejme treba myslieť na kvalitu spracovania a dobrý strih. Napríklad môžete vyberať tričká zo 100% bavlny alebo štýlovej polokošele. Logo môžete umiestniť ako vpredu, vzadu alebo na golierikoch. Vyskúšať môžete rôzne farebné varianty a strihy. Pozrite sa na našu ponuku. Tlačíme aj na váš vlastný textil.

Vaky na chrbát

Novým trendom sú vaky na chrbát s potlačou. Sú obľúbené pre svoju jednoduchosť, skladnosť a praktické využitie. Aj tu sa vďaka sieťotlači môže objaviť firemné logo alebo slogan. Stačí si vybrať veľkosť, farbu a materiál. Obdarujte obchodných partnerov týmto darčekom a rozhodne vaky nezostanú niekde v sklade alebo v šuplíku v kancelárii. Vaky môžete taktiež pridávať k objednávkam ako darček zadarmo.

tasky s potiskem_caip
potisk tricek trans
potisk zádovych vaku

Šiltovky

Šiltovka je obľúbenou pokrývkou pre deti aj dospelých. Aj tu sieťotlač skvele poslúži. Výhoda šiltoviek je dobrá viditeľnosť a trvanlivosť produktu. Šiltovku môžeme potlačiť na prednom diele, alebo na boku logom, alebo iným motívom.

Mikiny

Pokiaľ sa rozhodnete pre mikiny, môžete vyberať na potlač mikiny rôznych gramáží a širokej škály farieb. Unisexový, pánsky alebo dámsky strih. Voliteľný je zips, klokanie vrecko aj kapucňa.

Tak čo, vyskúšate niektorý z tipov? Napadá vás ešte niečo iné? Radi vám pomôžeme s výberom.