Menu
Potrebujete poradiť:
Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem. (+420) 608 349 554 sme online (po-pá 8:00 - 16:30)
   Český jazyk
Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem. (+420) 608 349 554
 
priedušná tlač discharge do odfarbeného vlákna
plnofarebná rastrová tlač sieťotlačou
najlepšie ceny už od malých množstiev
sieťotlač správna voľba pre potlač textilu
Reklamný textil s potlačou

Reklamný textil s potlačou

u nás si vyberú aj tí najnáročnejší

Tlačíme na prvotriedny reklamný textil overených značiek. Náš sortiment rozširujeme o produkty spĺňajúce najnovšie trendy v oblasti reklamného textilu. Ponúkame textil, ktorý má dobrý strih, moderný dizajn a je vyrobený z kvalitných materiálov. Pokiaľ hľadáte firemné oblečenie a profesné odevy určené na potlač, vyjdeme vám v ústrety.

Reklamné tričko môže byť propagačným predmetom aj firemným darčekom

Najčastejšie tlačíme na reklamné tričká a látkové tašky, realizujeme však aj potlač reklamných mikín, polokošieľ, topov, šatiek a ďalšieho sortimentu. Na propagačné akcie a festivaly často dodávame celé kolekcie zložené z niekoľkých druhov reklamného textilu. Inšpirujte sa hoci kolekciou reklamných predmetov s potlačou pre Letnú filmovú školu v Uherskom Hradišti.

Firemný textil urobí skvelý prvý dojem na zákazníkov

Ponúkame tlač na firemné odevy, ktoré nie len, že tvoria podstatnú zložku reklamy, ale tiež posilňujú spolupatričnosť pracovníkov s firmou. Prispejte k vytvoreniu dobrého imidžu spoločnosti a zaobstarajte svojim zamestnancom pohodlné a elegantné oblečenie, ktoré budú radi nosiť.

Reklamné oblečenie na potlač – rozsiahly sortiment

Ponúkame kompletný sortiment popredných svetových výrobcov reklamného textilu – najobľúbenejšie sú reklamné tričká, ponúkame však aj mikiny, polokošele, topy, spodné prádlo, blúzky a ďalší textil určený na reklamnú potlač.

Potlač pracovných odevov posilní firemnú kultúru

Neoddeliteľnou súčasťou nášho sortimentu sú aj profesné odevy. Tlačíme napríklad na špeciálne pracovné tričká s dvojitým prešitím kvôli zvýšeniu pevnosti, alebo na odevy pre gastronómiu, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči opotrebeniu.

Pomôžeme vám s výberom reklamného textilu

Nemôžete nájsť svoju obľúbenú značku, alebo hľadáte textil, ktorý splní vaše požiadavky ohľadom kvality aj ceny? Stačí keď upresníte o aký typ sortimentu máte záujem a my vám pošleme ponuky výrobcov.

Vypočítajte si cenu reklamných predmetov s potlačou

Vypočítajte si orientačnú cenu potlače reklamného textilu, nech môžete dopyt zadať s reálnou predstavou o finančnej náročnosti vašej zákazky.

Ako zadať dopyt na tlač reklamného textilu?

  1. Vyberte si druhy reklamného textilu, o ktoré máte záujem. Uložte ich do dopytového formulára.
  2. Pri každom z nich uveďte, či ide o biely, naturálny alebo farebný textil. Konkrétne odtiene farieb a veľkosti textilu zadáte až pri objednávke.
  3. Vyplňte, koľko kusov budete chcieť vyrobiť. Bežne je minimum 30 kusov, pri fotografických rastrových motívoch 100 kusov.
  4. Vložte náhľad motívu do dopytu.
Potisk textilu a triček - ColorFactory s.r.o.