Menu
Potrebujete poradiť:
Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem. (+420) 608 349 554 sme online (po-pá 8:00 - 16:30)
   Český jazyk
Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem. (+420) 608 349 554
 
priedušná tlač discharge do odfarbeného vlákna
plnofarebná rastrová tlač sieťotlačou
najlepšie ceny už od malých množstiev
sieťotlač správna voľba pre potlač textilu
Potlač na tričká

Potlač na tričká

v tejto oblasti sme špecialisti

Potlač tričiek sieťotlačou tvorí hlavnú časť nášho výrobného programu. Zákazku môžete rýchlo a pohodlne vybaviť e-mailom od dopytu až po schválenie korektúr. O priebehu zákazky Vás budeme informovať, nejasnosti a špeciálne požiadavky na potlač tričiek s Vami vždy telefonicky konzultujeme. Dbáme na to, aby zákazka bola v poriadku vytlačená a v dohodnutom termíne dodaná na uvedenú adresu. Vlastné tričká si u nás nechávajú vyrábať firmy, spolky, reklamné agentúry a ďalšie inštitúcie aj súkromné osoby z celej Slovenskej republiky.

Prečo si objednať tričká s potlačou u nás?

Tričká s vlastnou potlačou - ukážky realizácií

Prečo si objednať tričká s vlastnou potlačou u nás?

 • ZARUČUJEME TRVANLIVOSŤ TLAČE
  Potlač tričiek sieťotlačou vykazuje aj pri častom praní a nosení vysokú trvanlivosť, farby sa nespierajú a nestrácajú svoju sýtosť.
 • PREDNOSŤOU NAŠICH TRIČIEK JE JEMNOSŤ A PRIEDUŠNOSŤ TLAČE
  Pri potlači tričiek používame discharge farby, ktoré umožňujú odfarbenie látky v mieste tlače. Výsledkom je dokonalé spojenie tlačovej farby a textilného vlákna. Farby sú jasné a žiarivé, tlač tričiek si zachováva jemnosť a priedušnosť.
 • SIEŤOTLAČOU DOKÁŽEME TLAČIŤ NA TRIČKÁ AJ RASTROVÉ FOTOGRAFIE
  Sieťotlač umožňuje reprodukovať aj plnofarebné rastrové fotografie a náročné grafické predlohy.
 • DOKÁŽEME TLAČIŤ NA TRIČKÁ AJ VEĽKÉ FORMÁTY
  Na tričká štandardne tlačíme do veľkosti 38 × 48 cm, pokiaľ to dovolí veľkosť textilu. Najväčší tlačový formát je 50 ×70 cm, to sa týka skôr prírezov na tričko pre výrobcov módy a voľnočasového oblečenia.
 • MÁME NÍZKE CENY ZA POTLAČ TRIČIEK
  Prednosťou sieťotlače oproti digitálnej tlači je prívetivejšia cena. Pri vyšších množstvéch (stovky a tisíce kusov) je sieťotlač cenovo bezkonkurenčná.

Spočítajte si cenu potlače na tričká

Spočítajte si orientačnú cenu, ktorú zaplatíte za vlastné tričká, nech môžete zadať dopyt s reálnou predstavou o finančnej náročnosti Vašej zákazky. Aj keď ponúkame potlač tričiek lacno, kladieme maximálny dôraz na kvalitu a starostlivosť o zákazníka. Pomôžeme vám s prípravou predlôh na potlač tričiek a špecifické požiadavky alebo nejasnosti v zadaní s Vami vždy konzultujeme.

Ako zadať dopyt na vlastnú potlač tričiek?

Výber tričiek na potlač

Najprv vyberiete typ trička na potlač. Pre kalkuláciu dopytu nie je treba zadávať farby a veľkosti tričiek, tie budeme potrebovať až pri objednávke zákazky.

Dopyt potlače tričiek

V dopytovom formulári uveďte počet kusov vybraných tričiek. Pre kalkuláciu tlače potrebujeme vedieť, či sa tlačí na biele alebo farebné tričká.

Motívy na tričká s vlastnou potlačou

Do dopytu vložte náhľad požadovaného motívu. Podľa neho stanovíme počet tlačových farieb, ktorý je určujúci pre kalkuláciu tlače..

Vyberte pozíciu tlače na tričkách

Predok trička:

1. na srdce, 2. na prsia, 3. na dolný lem

Chrbát:

4. za krk, 5. na lopatky, 6. na dolný lem

Rukáv:

9. na pravý rukáv, 10. na ľavý rukáv

Bok triček:

7. na pravý bok, 8. na ľavý bok (Tlač na boky iba u bezšvového textilu, dámske tričká a pola majú na boku šev)
Každá z pozícií sa počíta ako samostatná tlač.

Každá z pozícií sa počíta ako samostatná tlač.

Tričká s potlačou vlastnej etikety

Z trička môžeme odstrániť etiketu výrobcu a nahradiť ju Vašou vlastnou tlačenou etiketou s logom, s označením veľkosti, gramáže a inštrukciami na pranie. Výroba tričiek na zákazku môže byť rozšírená tiež o ďalšie požiadavky, napríklad balenie po kusoch do vreciek, prípadne označenie samolepkami.

Tričká s potlačou pre e-shop Číča v kleci.

Náročné potlače na tričká za priaznivú cenu

Potlač tričiek sieťotlačou umožňuje reprodukovať aj plnofarebné predlohy. Podrobnejšie údaje o potlači, včítane technológií separácie farieb dosahujúcich najlepšie výsledky pri tlači rastrových motívov, nájdete na našom webe v oddieli technológie tlače.

Tlač na tričká pre hudobnú skupinu Alia Tempora

Potlač trička fosforeskujúcimi farbami

Máte vymyslený originálny dizajn trička a chcete ho dotiahnuť k dokonalosti? Vsaďte na špeciálne tlačové efekty. Obľúbený je hoci lak s dosvitovým efektom, ktorý si ukladá svetlo a potom je dlhodobo viditeľný v tme. Tlačí sa ako priesvitná vrstva, ktorá môže byť podtlačená akoukoľvek farbou.

Tlač na tričká pre hudobnú skupinu Komunál.

Ako pripraviť predlohy pre potlač tričiek?

Predlohy pre potlač na tričká posielajte najlepšie vo vektoroch vo formáte CDR, AI alebo EPS s fontami v krivkách. Bitmapy optimálne 300 dpi pri veľkosti 1:1. Pri farebných fotografických predlohách je žiadúci režim RGB. Najlepším riešením je príprava motívu na priehľadnom pozadí bez farby trička (pri čiernom a bielom textile nie je podmienkou). Pokiaľ bude umiestenie potlače na tričká neštandardné, pošlite aj náhľad umiestenia tlače.

Potisk textilu a triček - ColorFactory s.r.o.