Plánujete vlastné tričká s potlačou? Prečítajte si, ako dosiahnuť najlepší výsledok

Ten, kto sa rozhodne pre výrobu trička na mieru, pravdepodobne očakáva osobitý štýl a jedinečný nápad. Známe príslovie hovorí, že „šaty robia človeka“. Platí to aj o tričku. Vaše tričko prezrádza to, kým ste, aké máte životné heslo, životné idei, čo máte radi, alebo čo naopak nenávidíte. Lacná potlač trička by teda mala odrážať práve vás. Vás, ako jedinečnú osobnosť. Čo od nás môžete čakať? Prečo potlač trička vyskúšať? A na čo je dobré nezabudnúť?

Aké sú možnosti výberu

Pri realizácii vášho dopytu potrebujeme najprv vedieť, aký druh látky a strih trička preferujete. V našom sortimente nájdete tričká na potlač od popredných svetových výrobcov. Môžete si vybrať z rôznych strihov aj typov. Každý si príde na svoje. Kvalitné a pritom lacné tričká s vlastnou potlačou neujdú pozornosti nikoho, kto vás bude míňať.

Potlač trička na mieru je robená z kvalitných farieb, ktoré zostávajú rovnako žiarivé aj pri opakovanom nosení a praní. Pri výbere samotnej farby trička sa nenechajte obmedzovať. Dajte priechod svojmu vkusu. Napríklad výrobca tričiek Gildan ponúka až 50 rôznych farebných odtieňov. Môžete si vybrať z našej ponuky tričiek na potlač, ale radi vám potlačíme aj váš vlastný textil.

vlastni tricka lee
vlastni tricka s potiskem cyklo
vlastni tricka  potisk

Ako ušetriť

Potlač tričká môžete udržať v rozumnej cenovej medzi. Tričko s vlastnou potlačou môžete už pri samotnom návrhu utvárať tak, aby ste sa zmestili do svojho stanoveného rozpočtu. Hlavným spôsobom, ako sa dá tričko na mieru vyrobiť lacno, je prirodzene tlač s menším počtom farieb. To ale neznamená, že nemôžete urobiť zložitý grafický návrh. Niekedy býva tá najlepšia grafika zložitá a pritom je len jednofarebná alebo dvojfarebná.

Na potlač trička môžete urobiť návrh až do veľkosti 38×50 centimetrov. Čím viac kusov tričiek plánujete potlačiť, tým nižšia bude výsledná cena za jeden kus trička. Vďaka sieťotlači sa dajú realizovať aj tie najzložitejšie a najbláznivejšie grafické nápady. Každý váš sen sa môže stať skutočnosťou.

Pamätajte na pravidlá

Keď pripravujete grafický návrh pre potlač vlastného trička na mieru, pamätajte na niektoré pravidlá:

  • Kvôli štruktúre látky nie je možné vytlačiť písmená menšie ako 3 milimetre. Rovnako tak nemožno vytlačiť slabé linky.
  • Najlepšie je spracovať grafický návrh priamo bez rastrov vo vektorovej grafike.
  • Radi pre vás spracujeme aj rastrové predlohy, ale musia mať dostatočné rozlíšenie a kvalitu.
  • Nezabudnite sa o tričko správne starať. Vlastné tričká s potlačou vyžadujú špecifický prístup, jedine správnou starostlivosťou zaistíte, že vám dlho vydržia ako nové.

Vďaka našej špičkovej technológii sieťotlače pre vás dokážeme spracovať aj ten najzložitejší zo zložitých grafických návrhov. Naša technológia tlače nebude vaše sny vôbec obmedzovať. Naopak. Sieťotlač si poradí s akoukoľvek zložitou predlohou.