Menu
Potrebujete poradiť:
Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem. (+420) 608 349 554 sme online (po-pá 8:00 - 16:30)
   Český jazyk
Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem. (+420) 608 349 554
 
priedušná tlač discharge do odfarbeného vlákna
plnofarebná rastrová tlač sieťotlačou
najlepšie ceny už od malých množstiev
sieťotlač správna voľba pre potlač textilu
Sieťotlačová tlačiareň Color Factory Chrudim

Sieťotlačová tlačiareň Color Factory Chrudim

váš partner na potlač textilu

Color Factory s.r.o.

Sme stredne veľká sieťotlačová tlačiareň so sídlom v Chrudimi v Českej republike. V odbore polygrafia pôsobíme od roku 1992. Najprv sme sa sústredili na oblasť reklamy. V roku 2004 sme presunuli ťažisko na sieťotlač a následne sme sa špecializovali na potlač textilu touto technológiou. Zameriavame sa na jeho špecifiká, vďaka tomu už bežne realizujeme aj náročné plnofarebné výtlačky na textil riešené separáciou farieb. Posúvame možnosti sieťotlače, na reaktívne farbené látky dokážeme naniesť tlačovú farbu priamo na vlákno a docieliť tak priedušnú a veľmi jemnú tlač. Používané rámy Newman, ktoré sú napnuté násobne viac než bežné rámy, zaručujú vynikajúcu hranovú ostrosť tlače.
Color Factory s.r.o.

Naše iniciatívy sa netýkajú len tlače samotnej. Rozširujeme ponuku reklamného textilu, spolupracujeme so šijacími dielňami pri zhotovení zákazkového textilu. Drobný detail, akým je vytlačenie etikety s logom v mieste pôvodnej etikety, prispieva k tejto snahe. Vytvorili sme kolekciu bavlnených tašiek v nových zaujímavých dizajnoch a sme pripravení v rámci našich technologických možností rozšíriť ponuku o ďalší doplnkový program.

Výrobu pomerne pestrého sortimentu sa nám podarilo optimalizovať od zadania zákazky až po jej doručenie na miesto určenia. Cieľom bolo zjednodušenie pre zadávateľa, pri zachovaní dôslednej kontroly na všetkých stupňoch. Teraz sme schopní pružne vybaviť drobné zákazky aj rozsiahle projekty. Z ponuky vlastných návrhov tlačíme školské tričká už v nákladoch od cca 20 ks. Disponujeme dennou kapacitou cca 6000 výtlačkov.

Vážime si našich zákazníkov a preto sa snažíme vyjsť im maximálne v ústrety. Vyskúšajte aj Vy naše služby.

Potisk textilu a triček - ColorFactory s.r.o.