Látkové tašky s potlačou vášho motívu

Látkové tašky s potlačou vášho motívu

Tašky, ktoré najlepšie spĺňajú podmienku dobrého pomeru kvality a ceny.

Látkové tašky - štýlové riešenie

Textilné tašky sú vyrobené z 100% bavlny. Sú elegantné a zároveň cenovo dostupné. Tašky majú široké využitie buď ako nákupné alebo plážové tašky.

Najbežnejšie používané rozmery sú 38 x 42 cm v gramáži 140 g, ale v ponuke sú aj ďalšie rozmery a tiež bavlnené tašky so širokým bokom. Na výber sú uchá na nosenie v ruke alebo cez rameno. Textilné tašky je možné objednať v širokej škále farebných variantov, obľúbené sú aj nefarbené prírodné tašky. Pozrite sa na sortiment bavlnených tašiek.

Látkové bavlnené tašky niečo vydržia

Látkové tašky sú ľahké, ale dostatočne pevné, aby sa vyrovnali s ťažkými nákupnými predmetmi. Plátenné tašky aj potlač vykazujú vysokú odolnosť. Farba tašky aj potlače ani pri častom nosení a praní neznížia svoju sýtosť a farebnú stálosť.

Textilné tašky patria k obľúbeným reklamným predmetom

Látkové tašky sú vhodné pre reklamné oznámenie. Veľká plocha tašiek umožňuje realizovať aj kreatívne riešenia. Veľkou výhodou je opakované používanie nákupných tašiek, Vašu reklamu bude dlho vidieť. Podrobnejšie údaje o potlači sieťotlačou nájdete na našich stránkach.

Široký sortiment látkových tašiek a ďalších výrobkov

V ponuke reklamného textilu máme nielen látkové nákupné tašky, ale aj ďalšie výrobky z bavlny. Informujte sa, radi Vám poradíme

Fair trade bavlnené tašky

Plátené tašky zo 100% bavlny, gramáž 155 g, veľkosť 38 x 42 cm, nájdete v ponuke bavlnených tašiek v našom katalógu
Potisk textilu a triček - ColorFactory s.r.o.