Menu
Potrebujete poradiť:
Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem. (+420) 608 349 554 sme online (po-pá 8:00 - 16:30)
   Český jazyk
Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem. (+420) 608 349 554
 
priedušná tlač discharge do odfarbeného vlákna
plnofarebná rastrová tlač sieťotlačou
najlepšie ceny už od malých množstiev
sieťotlač správna voľba pre potlač textilu
Látkové tašky s potlačou

Látkové tašky s potlačou

praktické a cenovo dostupné

Látkové tašky s potlačou sa zaraďujú k najobľúbenejším reklamným predmetom. Sú vyrobené zo 100% bavlny, sú ľahké, ale zároveň dostatočne pevné, aby zvládly každodenné pochôdzky aj ťažké nákupy. Plátená taška s potlačou môže naviac slúžiť ako zaujímavý firemný darček či originálny obal rôznych výrobkov. Prezrite si našu širokú ponuku, v ktorej nájdete nie len značkové tašky, ale tiež preverené neznačkové produkty za skvelé ceny.

Látkové tašky s potlačou

Látkové tašky s potlačou - ukážky realizácií

Ako vybrať textilnú tašku na potlač?

ROZMERY BAVLNENÝCH TAŠIEK
Na reklamné účely sa najčastejšie používajú látkové tašky široké 38 cm a vysoké 42 cm, v ponuke však máme aj ďalšie rozmery tašiek. Vyberať si môžete aj z tašiek so širokým dnom, pri ktorých sa dá okrem šírky a výšky voliť aj hĺbka.
 
UCHÁ LÁTKOVÝCH TAŠIEK
Textilné tašky na potlač ponúkame ako s dlhými, tak s krátkymi uchami. Tie sú štandardne z rovnakého materiálu ako taška, v našom sortimente však nájdete aj prepracovanejšie plátené tašky s pevnými popruhami.
 
GRAMÁŽE PLÁTENÝCH TAŠIEK
Štandardná gramáž látkových nákupných tašiek je približne 140 gsm . Okrem toho si však môžete vyberať aj z gramáží okolo 200 – 350 gsm, ktoré zaručujú vyššiu kvalitu a väčšiu nosnosť nákupnej tašky.
 
FARBY BAVLNENÝCH TAŠIEK
U našich zákazníkov sú veľmi obľúbené nefarbené naturálne tašky. Zaujímavou variantou sú naturálne tašky s farebnými uchami, ku ktorým možno zladiť farbu tlačeného motívu. Široké uplatnenie majú aj farebné plátené tašky, stačí si len vybrať. Najväčšie možnosti vo výbere farieb ponúkajú štandardné reklamné tašky (38 × 42 cm) výrobcov Jassz a Westford Mill.

Širší sortiment látkových tašiek

V ponuke textilných tašiek nájdete nie len klasické látkové nákupné tašky, ale aj textilné tašky plážové, cestovné či športové. Nechýbajú ani kozmetické tašky, látkové taštičky na víno, látkové kabely a rôzne typy batohov. Napíšte nám a objavte všetky možnosti látkového sortimentu určeného na potlač. Radi vám poradíme s výberom.

Náročné tlače za priaznivú cenu

Potlač látkových tašiek sieťotlačou umožňuje reprodukovať aj rastrové plnofarebné motívy. Bližšie údaje k potlači, včítane technológií separácie farieb dosahujúcich najlepšie výsledky pri tlači rastrových motívov na textil, nájdete na našom webe v oddieli technológia tlače.

Látkové tašky = eko tašky

S ohľadom na obmedzovanie igelitových tašiek sú bavlnené tašky s potlačou v súlade so súčasným trendom a ich obľuba neustále stúpa. Ich prednosťou je trvanlivosť, a teda aj možnosť opakovaného používania. Látkové eko tašky sú dobre recyklovateľné. V našom sortimente nechýbajú ani bio tašky s certifikátom GOTS. Zástupcom nie len ekologických, ale aj etických produktov sú Fair Trade tašky.

Spočítajte si cenu plátených tašiek s vlastnou potlačou

Spočítajte si orientačnú cenu potlače látkových tašiek v našej nezáväznej on-line kalkulácii. Dopyt tak môžete zadať s reálnou predstavou o finančnej náročnosti tlače vašej zákazky.

Ako zadať dopyt potlače látkových tašiek?

  1. Vyberte si typ bavlnených tašiek, o ktoré máte záujem. Uložte ich do dopytového formulára.
  2. Uveďte, či budeme tlačiť na biele, naturálne alebo farebné tašky. Konkrétne odtiene zadáte až pri objednávke.
  3. Vyplňte, koľko plátených tašiek s potlačou budete chcieť vyrobiť. Minimum je 30 kusov, pri fotografických rastrových motívoch 100 kusov.
  4. Vložte do dopytu náhľad motívu.
Potisk textilu a triček - ColorFactory s.r.o.