Hľadáte lacnú potlač tričiek, zaujíma vás koľko to stojí a ako ušetriť?

S príchodom jari a teplejšieho počasia prichádza chvíľa, kedy treba prebrať svoj šatník. Po zime je žiaduce sa uistiť, že ste na teplo dostatočne pripravení. Ako sú na tom vaše tričká? Mate ich dosť? Páči sa vám? Zodpovedajú tričká tomu, kým ste? Alebo ste už abdikovali na svoj vkus a uspokojíte sa len s tým, čo sa ponúka v obchodoch? Čo tak pustiť fantáziu na špacír a vyskúšať lacnú potlač tričiek? Prečo ale ísť do trička s vlastnou potlačou? Koľko vás to bude stáť? A je možné nejako ušetriť?

Prečo potlač tričiek vyskúšať

Využitie tričiek s vlastnou potlačou má široké uplatnenie. Dajte napríklad priechod svojej vlastnej originalite. Zrealizujte svoje sny. Poďte si nechať vyrobiť tričko na prianie. Presne podľa svojho vkusu, presne s motívom, ktorý o vás konkrétne vypovedá, aký naozaj ste. Vďaka profesionálnej sieťotlači ich budete mať dostatok ako pre seba, tak aj pre svojich blízkych. Najlacnejšiu potlač tričiek ponúkame aj pre firemnú klientelu. Potrebujete reklamné tričká pre svojich zákazníkov? Vytvorte dizajnové tričko, ktoré vaši klienti budú nosiť radi a nehodia ho do vreca s nápisom „odviesť na chatu“. Urobte si výnimočnú reklamu. Tričkami môžete obdarovať aj svojich zamestnancov a ich rodiny. Oblečte celú úzku aj širšiu rodinu vašej spoločnosti. Prezentácia cez firemné oblečenie je dôležitým prvkom prosperujúcej firmy.

levny potisk tricek

Koľko to stojí

Aby vyšla potlač na tričká lacno, je samozrejme nutné tričká vytlačiť vo väčšom množstve. Nemusíte sa ale obávať toho, že je nutné kupovať stovky tričiek rôznych veľkostí. Faktom zostáva skutočnosť, že sieťotlač už od malých nákladov vychádza lacnejšie ako digitálna tlač.

Pri jednoduchších potliačiach, kde sa používajú predovšetkým priame farby, to môže byť už od 30 kusov. Toto množstvo je ideálne na obdarovanie rodinných príslušníkov, spolužiakov alebo kolegov zo zamestnania. Zároveň je to najnižší počet pre prípadný prezent určený klientom. Zložitejšie plnofarebné rastrové motívy samozrejme vychádzajú o niečo viacej. Stále ale platí, že čím väčší počet kusov, tým sa dostávame na nižšiu cenu tlače.

Práve z tohto dôvodu pomeru kvality a ceny je sieťotlač neodmysliteľná napríklad pre predajcov tričiek, firmy, rôzne inštitúcie, ale aj hudobné a zábavné kluby a podobne. Pre lepší prehľad o našich cenách využite našu on-line kalkuláciu alebo si prezrite našu ponuku reklamných tričiek na potlač.

Ako ušetriť

Aby vás vyšla potlač tričiek lacno, skúste sa držať nasledujúcich pravidiel. Vďaka nim cena neovplyvní potlač tričiek negatívne, ale naopak sa bude držať tam, kde ju chcete mať.

  1. pravidlo znie: Pokiaľ je to možné, nedávajte motívy pre potlač na rôzne miesta textilu. V praxi to znamená, že nebudete dávať potlač aj na oba rukávy, za krk, na chrbát alebo na srdce súčasne. Vždy je lepšie si vybrať jedno miesto, kde sa bude vaša grafika vynímať najviac. Samozrejme je možné potlačiť tričko kdekoľvek, ale tým sa navyšuje cena.
  2. pravidlo: Cenu ovplyvňuje počet tlačených farieb. V jednoduchosti je sila. Niekedy je ten najlepší dizajn vyjadrený iba jednou alebo dvoma farbami. Nesnažte sa originalitou utopiť kvalitný nápad. Pokiaľ sú v motíve farby nerozumne a nevýrazne použité, nemusia pôsobiť dobre. Naopak dvoj alebo trojfarebný graficky dobre spracovaný motív môže vyjsť oveľa lepšie. Cenu ale neovplyvňuje bohatosť a zložitosť motívu. Na motíve sa teda môžete vyšantiť. Ale o počte farieb skúste premýšľať.
  3. pravidlo: Využite farbu trička. Pri vytváraní svojho grafického motívu pracujte aj s farbou trička. Zvoľte ho tak, aby dopĺňalo motív, ktorý chcete na tričko umiestniť.
  4. pravidlo: Nebojte sa využiť väčšie formáty tlače. Pri sieťotlači neplatí, čím menšie, tým lacnejšie. Cena za tlač pri väčších formátoch rastie len nepatrne. Vyskúšajte motív na tričko zväčšiť. Nebojte sa veľkosti.

Ak sa rozhodnete využiť naše služby, sme pripravení vám profesionálne vyjsť v ústrety. Nebojíme sa vašich snov. Milujeme vaše sny. Vaše sny nás totiž posúvajú ďalej. Ak máte nejaký sen práve teraz v hlave, povedzte nám o ňom. Pošlite nám ho na nezáväznú konzultáciu. Spoločne sa pokúsime priviesť ho k dokonalosti a potom ho oživiť. Lacná potlač tričiek to dokázala už v stovkách prípadov.