Batohy s potlačou

Batohy s potlačou

Praktické batôžky so širokým využitím.

Značkové športové batohy s vlastnou potlačou

Ponúkame značkové batohy Westfordmill a Jassz. Vyrobené sú zo 100% bavlny, v rozmere je 37 x 46 cm. V ponuke je niekoľko farebných variantov. Batohy sa uzatvárajú stiahnutím šnúr, ktoré sú dole upevnené v rohoch a slúžia na nosenie na chrbte. Batohy na chrbát sú ľahké, pevné a dobre sa nosia. Majú široké využitie, sú vhodné na každodenné nosenie do mesta alebo do prírody, na šport, alebo do školy.

Potlač batohov sieťotlačou

Športové batôžky na chrbát patria k obľúbeným reklamným produktom, sú veľmi vhodné na potlač. Potlač realizujeme sieťotlačou už od malých nákladov. Tlač vydrží aj časté pranie, farby nestrácajú odtieň. Bavlnené športové batohy môžeme potlačiť tiež plnofarebnou rastrovou tlačou, batohy z polypropylénu len priamymi farbami. Maximálny rozmer potlače je 27 x 33 cm (pre štandardné veľkosti). Podrobnejšie údaje o možnostiach potlače nájdete v časti technológia tlače.

Potlač tašiek a batôžkov z jednej prípravy

Z jednej tlačovej prípravy môžeme bez väčšieho zvýšenia nákladov súčasne potlačiť tašky aj bavlnené batohy. Rozdielne materiálové zloženie textilu môže mať vplyv na tlač.

Batohy šité na zákazku

Výroba a potlač batohov na zákazku umožňuje voľbu veľkosti a materiálu, možnosť potlače až do krajov (na spadávku).

 

Batôžky môžu byť označené vlastnou etiketou. Etiketa môže byť tlačená sublimáciou, termotlačou alebo tkaná..

Bavlnené vrecká a ďalšie výrobky

Bavlnené vrecká sa vyrábajú v rôznych veľkostiach. Možnosť potlače loga alebo iného motívu. Ponúkame potlač batôžkov, brašien a ďalších textilných výrobkov. Po dohode potlačíme aj dodaný sortiment.
Potisk textilu a triček - ColorFactory s.r.o.