Tašky z netkaných textílií

Tašky z netkaných textílií

Lacné tašky s vysokou nosnosťou, vyrábané v mnohých variantoch a farbách.

POZOR obmedzenie tlače na netkané tašky.
Výlučne jednofarebná tlač. Nemožno tlačiť v systéme Pantone – výber farieb viď. vzorkovník na tejto stránke. Nie je možné tlačiť slabé linky a fonty do veľkosti 6 mm.

Výroba tašiek z netkaných textílií

Tašky z netkaných textílií sú vyrábané v mnohých formách a veľkostiach. Pre svoju pevnosť sa ponúkajú aj ako veľké nákupné tašky s vysokou nosnosťou.

Podľa účelu použitia ako jednoduché tašky alebo tašky so širokým bokom. V ponuke sú tašky s dlhými uchami na nosenie cez rameno, s malými alebo preseknutými uchami. Samozrejmosťou je široká škála farebných variantov. Netkané tašky sa vyrábajú spravidla v gramáži 80 g, ale možno objednať aj tašky s vyššou gramážou.

Vlastnosti tašiek z netkaných textílií

Tašky sú vyrobené z polypropylénu – špeciálnej poréznej tkaniny s vysokou životnosťou. Tento materiál dáva taškám nielen možnosť dlhodobého používania, ale aj vysokú pevnosť a odolnosť. Tašky z netkaných textílií sú pritom ľahké a skladné, dajú sa ľahko zložiť bez toho, aby sa krčili. Polypropylénové textílie sú recyklovatelné.

Ponúkame potlač tašiek z netkaných textílií

Ponúkame kvalitné tašky s potlačou. Farebné reklamné tašky z netkaných textílií sa dajú potlačiť len priamymi farbami jednofarebnou tlačou.

Maximálna veľkosť potlače netkaných tašiek

Pri netkaných taškách veľkosti 38 x 42 cm je rozmer potlače obmedzený šírkou 27 a výškou 33 cm.
Potisk textilu a triček - ColorFactory s.r.o.