Firemný textil potlačíme Vašim motívom

Firemný textil potlačíme Vašim motívom

Textil, ktorý Vás reprezentuje nemusí byť označený iba logom.
Potisk pracovních oděvů

Potlač pracovných odevov

Potlačíme pracovné komplety a kombinézy, nohavice s náprsenkou, montérkové blúzy, klasické montérky, vesty, tričká, sukne, pracovné plášte a ďalšie pracovné a ochranné odevy.

Na potlač používame vodové farby, ktoré majú matný vzhľad, sú jemné, ale hlavne veľmi odolné, môžete ich prať na vyvárku a potlač to nepoškodí. To sa týka napríklad textilu pre gastronómiu.

Tlač môžete doplniť ďalšími tlačovými efektami, alebo strojovým vyšívaním.

Polokošele pre personál hotela Praděd.

Pracovne odevy

Ponúkame široký sortiment profesionálnych odevov. V sortimente máme špeciálne pracovné tričká, ktoré vydržia väčšiu záťaž a môžu sa prať na 60 ° C. Pre pracovné tričká sa väčšinou používa väčšia gramáž zo 100% česanej bavlny, tričká majú dvojité švy pre zvýšenie pevnosti. Pre gastronómiu ponúkame košele, barmanské blúzky, zástery a ďalší sortiment. Textil pre gastronómiu sa často vyrába zo miešaných materiálov, ktoré majú vysokú odolnosť proti opotrebovaniu a môžu byť vystavené častému praniu.
Pracovní oděvy
Firemní oblečení

Firemné oblečenie

Ponúkame firemné oblečenie s pohodlným a elegantným strihom, ktoré zamestnanci radi nosia. Potlač firemných odevov patrí medzi dobré investície. Tieto produkty posilňujú súvislosť pracovníkov s firmou a vytvárajú jej dobrý obraz, navyše tvoria podstatnú zložku reklamy spoločnosti.

Výstražné reflexné vesty a odevy

Ponúkame reflexné vesty, reflexné šatky a ďalšie bezpečnostné odevy. Všetky ponúkané reflexné vesty sú certifikované pre EÚ. Výstražné vesty sa používajú pri zníženej viditeľnosti ako veľmi účinný bezpečnostný prvok. Sú vhodné pre cyklistov a chodcov v cestnej premávke, sú nevyhnutné pri výbave automobilov, pri akciách detí zo škôl.
Výstražné reflexní vesty a oděvy
Potisk textilu a triček - ColorFactory s.r.o.