Potlač tričiek a mikín sieťotlačou

Potlač tričiek a mikín sieťotlačou

Tričká potlačíme sieťotlačou, sieťotlač je overeným a najkvalitnejším spôsobom potlače na textil.
Je dlhodobo trvanlivá, vydrží aj časté pranie, trvale zachováva farebné odtiene.

Tlač vektorov a fotografií sieťotlačou

Dokážeme doviesť Váš grafický návrh k úspešnému výsledku. Záleží iba na Vás, či sa rozhodnete pre malú jednofarebnú tlač, alebo plnofarebnú fotografickú tlač po celej ploche trička.

Potlač tričiek a mikín realizujeme už od malých nákladov. Pri vyššom počte kusov je sieťotlač rádovo lacnejšia než digitálna tlač, navyše umožňuje aj tlač veľkých rozmerov, neštandardné umiestnenie tlače a doplnenie tlačovými efektami.

Podstatnou výhodou je jemnosť tlače na dotyk aj na tmavých látkach. Podrobnejšie údaje nájdete v časti technológia tlače..

Potlač tričiek do plného formátu

Maximálna veľkosť tlače je daná veľkosťou najmenšieho trička. Ak chcete súčasne potlačiť dámske a pánske tričká do plného formátu, je rozmer potlače obmedzený veľkosťou najmenšieho trička (dámske S a M). Riešením je rozdeliť motív na dve veľkosti, v takom prípade sa cena potlače počíta ako dve samostatné zákazky.
Potisk na trička do plného formátu

Ako pripraviť dáta pre potlač tričiek

Predlohy pre potlač na tričká posielajte najlepšie vo vektoroch, vo formáte CDR, AI alebo EPS s fontami v krivkách.

Bitmapy optimálne 300 dpi pri veľkosti 1: 1. Pri farebných rastrových predlohách je žiadúci režim RGB. Najlepším riešením je príprava motívu na priehľadnom pozadí bez farby trička (pri čiernom a bielom textile nie je podmienkou).

Pokiaľ bude umiestenie potlače na tričká neštandardné, pošlite aj náhľad umiestenia potlače.

Umiestnenie motívov na tričkách

Predok trička:
1. na srdce, 2. na prsia, 3. na dolný lem

Chrbát:

4. za krk, 5. na lopatky, 6. na dolný lem

Rukáv:

9. na pravý rukáv, 10. na ľavý rukáv
Umístění tisku na trička

Bok triček:

7. na pravý bok, 8. na ľavý bok (Tlač na boky iba u bezšvového textilu, dámske tričká a pola majú na boku šev))
Každá z pozícií sa počíta ako samostatná tlač.

Vyberte si reklamný textil na potlač

Ponúkame praktické oblečenie v širokej škále farieb a štýlov – tričká, mikiny, polokošele, topy a ďalší textil určený na reklamnú potlač. U nás nájdete všetok sortiment reklamného textilu. Ponúkame aj menej známe značky, pri ktorých máme overený dobrý pomer kvality a ceny.
Reklamní textil k potisku
ceny potisk trice_02

Tlačte lacno

Porovnajte naše ceny potlače s konkurenciou

Spočítajte si orientačnú cenu potlače. Dopyt môžete zadať už aj s reálnou predstavou o finančnej náročnosti vašej zákazky. Na základe dopytu Vám zašleme presnú kalkuláciu.

Neponúkame len lacnú potlač tričiek, ale predovšetkým podporu v príprave na potlač. Dôraz kladieme na starostlivosť o zákazníka a kvalitu služieb. Podľa požiadavky pripravíme ponuku značiek textilu a ich cenu, rôzne varianty počtu, rôzne možnosti tlače. Môžeme Vám pomôcť s výberom optimálneho riešenia Vašej zákazky, ponúkame pomoc pri príprave predlôh na potlač. Špecifické požiadavky na potlač, alebo nejasnosti v zadaní s Vami vždy konzultujeme.

Chcete tričká s potlačou vlastnej etikety

Pokiaľ si želáte, môžeme odstrániť etiketu výrobcu a nahradiť ju vlastnou tlačenou etiketou s logom, označením veľkosti, gramáže a inštrukciami pre pranie. Ďalšou možnosťou je všitie vlastnej etikety. Výroba tričiek na zákazku môže byť rozšírená o ďalšie požiadavky, napríklad balenie po kusoch do vrecúšok, prípadne označenie samolepkami.
Reklamní textil k potisku
Reklamní textil k potisku
Potisk textilu a triček - ColorFactory s.r.o.